Генетика нігтівВчені вважають, що вигляд, форма та структура нігтів – це спадкова риса. Якщо ви страждаєте на часті розшарування нігтів, а манікюр тримається днів зо три – можете бути певні, що ваші діти із великою імовірністю страждатимуть на ту саму недугу. Прийом вітамінів та їх зовнішнє застосування, виконання різноманітних процедур для рук та ніг зможуть вирішити проблему лише у певній мірі, решта – за майстром по нарощуванню нігтів. Гелеве покриття нігтів також ваш шанс отримати візуально красиві нігті та зміцнити їх, обмеживши від нищівного впливу води, хімічних речовин та механічних ушкоджень.

Якщо манікюр – це спадковість, то що на рахунок волосся? Тут генетики одностайні: облисіння чоловіків та структура і колір волосся жінок – усе це від матерів та батьків. Зазвичай, перша сивина з’являється у тому віці, у якому вона прикрашала волосся котрогось з ваших дідів і прадідів.

Вчені також вважають, що спадковою є наявність великої кількості холестерину в організмі. Харчування – лише один з факторів, і нерідко спеціальні дієти не в змозі покращити фізичний стан та аналізи. Специфічна генетична мутація зашкоджує засвоєнню холестерину, тож він лишається у крові.

Якщо про холестерин вам думати рано – подумайте про власні успіхи у роботі. Як швидко ви формуєте звіт? Скільки часу у вас займає написання службового документу? Успішність, у навчанні і в роботі – це 55% спадковості. А в салонах краси знають, що спадковість – це кава під час манікюручи нарощуванні нігтів. Деякі матері та доньки синхронно замовляють по чашечці. У салоні краси Vanille, до речі, найсмачніша кава. А от пити каву з молоком чи без – теж питання до батьків, адже не сприйняття лактози рідко формується під час життя, а є радше вродженою рисою. Тим більше, здатність сприймати молоко зменшується із віком.

Обираючи манікюр, нарощування нігтів та художній розпис нігтів, жінки ретельно вишукують кольори, які пасуватимуть до їх вбрання і загального стилю. Якби чоловіки фарбували нігтів, то багато хто стикався би з проблемою обрання та визначення кольору, адже дальтонізм – суто чоловіча проблема, передається втім від матері до сина. Таким чоловікам складно кермувати, а жінки, які регулярно порушують правила дорожнього руху, можуть посилатися на батька. 30% неспроможності водити авто – наслідок генетичної схильності, чи, радше, не схильності до цієї, здавалось би, простої справи.

Ще безліч цікавих історій про спадковість, манікюр та салони краси чекає вас на сайті vanille.rv.ua.

Добавить комментарий

Защитный код
Обновить