Главная Мебель Сучасні безпружинні матраци та їх переваги

Сьогодні основа матраців буває двох видів пружинна або безпружинна і дана характеристика є однією з найбільш важливих при його остаточному виборі. Матраци на основі пружинного блоку або на безпружинній основі – сьогодні вибір не можна зробити однозначно на користь якогось з них, так як кожен з нас має суб'єктивні особливості у відчуттях під час сну.

Однак сучасні безпружинні матраси https://magdek.com.ua/matrasi/bespruzhinnie-matrasi/ забезпечують кожному із нас незрівнянно більший анатомічний ефект, ніж їх аналоги на пружинному блоці. Саме тому, сьогодні все більше покупців приймають рішення купити латексний матрац без пружин в Києві або в будь-якому іншому місті не тільки нашої країни, а й в інших країнах збільшуючи тим самим високу популярність таких виробів.

Високоякісні безпружинні ортопедичні матраци мають ряд незаперечних переваг перед пружинними матрацами. Перш за все, їх перевага полягає в тому, що вони здатні забезпечити тілу сплячої людини максимально правильну підтримку саме в тих місцях, де це необхідно найбільше. Вони дають можливість повноцінно розслабитися напруженим і втомленим за цілий день м'язам спини і шиї, а також перешкоджають затіканню позвоночного стовпа. Також на їх користь говорить той факт, що саме такі сучасні матраци рекомендується використовувати новонародженим дітям для забезпечення правильного формування їх хребетного стовпа.

беспружинные матрасы в киевеКрім цього слід зазначити той важливий факт, що на відміну від пружинних моделей їх без пружинні аналоги не піддаються різним коливань. Завдяки безпружинній основі вони не скриплять і не передають колихання від іншої людини, навіть в тому випадку якщо він спить неспокійно і весь час перевертається уві сні.

Більшість сучасних виробників намагаються виробляти матраси sleep fly з натуральних екологічно безпечних для людини наповнювачів, таких як натуральний латекс, кокосове волокно або кінського волоса, які мають суттєві відмінності за рівнем жорсткості. Однак для здешевлення безпружинних матраців сьогодні дуже часто застосовуються їх синтетичні аналоги, які володіють такими ж властивостями і структурою і не погіршують, а іноді і покращують якість і властивості виробу. Застосовувані матеріали не накопичують статичні розряди, тому безпружинні матраци рекомендовані фахівцями для використання людям, які негативно сприймають різні електромагнітні поля.

Джерело інтернет магазин матраців magdek.com.ua

Добавить комментарий

Защитный код
Обновить