Главная Красота Косметика и парфюмерия Натуральна косметика: що це насправді

Натуральна косметика: що це насправдіНатуральна косметика – це унікальний природний дар, який з високою ефективністю може використовувати кожна сучасна людина. На сьогоднішній день виробники косметики, закликаючи подбати про здоров'я та красу шкіри обличчя, тіла та волосся вже сьогодні, пропонують «чарівні» засоби з назвою «еко», «натуральний», «біо» та «органічний». Купівля такої продукції повинна дати людині відчуття спокою та безпеки Сохранить . Але що насправді може ховатися під маркуванням «органічний» або «100% натуральний» косметичний продукт?

Очікування проти реальності

У нашій країні, нажаль, не існує законодавства, яке б регулювало і контролювало ці поняття. Тому будь-яка компанія може випускати свою продукцію під егідою «натуральна косметика» (купити в Україні яку можна навіть в супермаркеті). До складу таких продуктів, як правило, входять натуральні компоненти. Але в мінімальній кількості. Все інше – це продукти хімічного синтезу, тобто, не зустрічаються в природі.

Чи можна сьогодні дозволити собі сліпо довіряти тому, у що нас змушує повірити реклама? Виробники косметичних засобів, у складі яких рясніють барвники та консерванти, мають одну-єдину мету — продати свій продукт. Тоді, як у споживача мета зовсім інша — зберегти красу і здоров'я шкіри, використовуючи безпечні косметичні засоби.

Як обрати натуральну косметику?

Не одне тисячоліття для догляду за тілом та волоссям жінки використовували різноманітні відвари та настоянки лікарських рослин, ефірні та рослинні масла. Сьогодні, щоб створити максимально ефективну, безпечну і якісну косметичну продукцію, виробники успішно використовують накопичений століттями досвід і знання про корисні властивості рослин в поєднанні з передовими технологіями сьогодення. Вся натуральна косметика втготовляється під суворим контролем систем сертифікації, проходить клінічні випробування та не тестується на тваринах.

В інтернет-магазині «Люпин» представлена ​​тільки натуральна органічна косметика від перевірених косметичних брендів (натуральна косметика для обличчя, безпечні косметичні засоби по догляду за тілом). Натуральна косметика, що представлема в цьому магазині – це продукція високої якості, в складі якої ви не знайдете парабенів, емульгаторів, консервантів та інших шкідливих синтетичних компонентів. Наприклад, натуральний догляд за волоссям передбачає використання шампунів, масок і бальзамів. До їх складу входять натуральні ПАР, які не сушать шкіру.

Обирайте засоби, які створені для тих, хто любить себе, піклується про свою красу, здоров'я та довголіття. Асортимент задовольнить навіть найвибагливішого покупця, тому ви без зусиль знайдете косметичні засоби, якими будете користуватися із задоволенням.

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить